◁ | ▷

• Dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego dni:

30 kwietnia 2018 r., 2 maja 2018 r Dzień Flagi oraz 4 maja 2018 r.

są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapenia opiekę dzieciom, którym, oboje rodzice pracujący zawodowo, nie mogą jej zapewnić.

Ponadto

Dnia 30 kwietnia 2018 r. odbędą się konsultacje przedmiotowe z języka polskiego.

Dnia 4 maja 2018 r. odbędą się konsultacje przedmiotowe z języka angielskiego oraz niemieckiego.

Rekrutacja do klasy pierwszej 2018

Rekrutacja do przedszkola 2018

Rekrutacja do klas I i przedszkola na rok szkolny 2018/19

W załącznikach zarządzenia Pana Wójta dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2018/19

Zebranie z rodzicami

Dnia 21.09.2017r. (czwartek) o godz. 16 30 odbędzie się spotkanie ogólne dotyczące organizacji roku szkolnego 2017/2018.

Proszę o obecność na spotkaniu.

W dniu 19 października nasza szkoła, dwanaście lat temu, otrzymała imię wielkiego Polaka - Jana Pawła II i dzień ten, w tradycji szkoły jest Dniem Patrona.  Tegoroczne obchody Święta Szkoły rozpoczęliśmy Mszą Św. odprawioną w intencji  uczniów, nauczycieli i rodziców.

Potem spotkaliśmy się w szkole i wspólnie z zaproszonymi gośćmi świętowaliśmy ten dzień. Wśród zaproszonych gości był wójt gminy Lubsza pan Bogusław Gąsiorowski oraz nauczyciele emeryci, którzy co roku zaszczycają nas swoją obecnością i chętnie się z nami spotykają.

W programie uroczystości znalazły się występy naszych uczniów. Najpierw wierszem, piosenką i tańcem uczniowie opowiedzieli nam historię życia i świętości Jana Pawła II. Potem uczniowie klasy czwartej uczcili tańcem święto swoich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły. Punktem kulminacyjnym uroczystości był występ najmłodszych dzieci z klasy I, które przez wiele dni przygotowywały swoją prezentację, aby uroczyście pasowano ich na uczniów PSP im. Jana Pawła II w Mąkoszycach. Po złożeniu ślubowania każde dziecko zostało uroczyście dotknięte wielkim piórem przez panią dyrektor Krystynę Ślusarek i włączone do braci uczniowskiej, a pan wójt Bogusław Gąsiorowski wręczył dzieciom pierwszy szkolny dokument szkolne legitymacje. Nie obyło się bez atrakcji, każdy mały uczeń otrzymał kuferek niespodzianek, które przydadzą się również w szkole w czasie zajęć.

To był dzień pełen artystycznych wzruszeń i wrażeń. Cieszymy się, że co roku możemy się spotkać z naszymi nauczycielami emerytami, którzy wspólnie z nami świętują ten ważny dla naszej szkolnej społeczności dzień.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia